SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowosielecka w Warszawie to kolejny Inwestor,który już po raz drugi korzystał z naszej pomocy przy pracach izolacyjnych. Tym razem dostarczyliśmy kompletną technologię na pierwszy etap generalnego remontu tarasów wraz z wymianą balustrad. W tym roku wraz z firmą Bergmann Group Sp. z o. o.

rozpoczniemy prace na kolejnych tarasach przy użyciu tych samych rozwiązań tj. WB Hot Mate jako warstwa hydroizolacyjna oraz płyty gresowe ułożone w technologii tarasu wentylowanego na regulowanych podporach. Potrzebujecie więcej informacji o produktach Water Block ??? Zapraszamy na stronę waterblock.eu

Generalny remont tarasów – Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowosielecka w Warszawie
Generalny remont tarasów – Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowosielecka w Warszawie

Kategorie

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia