SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

SYSTEM WATERPROOFING SOLUTIONS

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Co zrobić gdy przy budowie domu wykonawca zapomniał o izolacji fundamentu ??? Opcji jest kilka i każda z nich wymaga sporo pracy i staranności. Water Block Duo Flex to materiał głównie przeznaczony do tego tupy napraw. Jego wysoka elastyczność czyni go materiałem o wiele bradziej efektywnym i trwalszym niż dostępne na rynku materiały na bazie lepików i bitumów. Żeby wykonać to solidnie należy przestrzegać kilku zasad. Najważniejsza z nich to oczyszczenie podłoża i nałożenie warstwy wyrównującej spoiny między pustakami i do tego celu najlepiej użyć kleju Water Block Flex Glue. Po wyschnięciu kleju nakładamy pierwszą warstwę materiału Water Block Duo Flex po związaniu której wklejami taśmę Water Block Tape Pro w naroża oraz na połączenia ramy okiennej ze ścianą. Po wyklejeniu taśm możemy nakładać drugą wartwę izolacji DuoFlex. Pamietajmy, że wykonanie docieplenia fundamentu musi być wykonane z materiału typu XPS, który dzięki swojej strukturze nie wchłania wilgoci i przez to utrzymuje swoje parametry termiczne. [/vc_column_text][vc_single_image image=”3624″ img_size=”full”][vc_single_image image=”3626″ img_size=”full”][vc_column_text]Wszystkich, którzy chcą zobaczyć jak szczelnym materiałem jest nasz Water Block Duo Flex zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu.[/vc_column_text][vc_raw_html]JTNDaWZyYW1lJTIwd2lkdGglM0QlMjI3ODYlMjIlMjBoZWlnaHQlM0QlMjI1NTElMjIlMjBzcmMlM0QlMjJodHRwcyUzQSUyRiUyRnd3dy55b3V0dWJlLmNvbSUyRmVtYmVkJTJGdGpVWm4zZ3FMRmslMjIlMjBmcmFtZWJvcmRlciUzRCUyMjAlMjIlMjBhbGxvdyUzRCUyMmFjY2VsZXJvbWV0ZXIlM0IlMjBhdXRvcGxheSUzQiUyMGNsaXBib2FyZC13cml0ZSUzQiUyMGVuY3J5cHRlZC1tZWRpYSUzQiUyMGd5cm9zY29wZSUzQiUyMHBpY3R1cmUtaW4tcGljdHVyZSUyMiUyMGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbiUzRSUzQyUyRmlmcmFtZSUzRQ==[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row]

Jak możemy Państwu pomóc?

How can we help you?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

We are here to help you. If you have any questions pertaining to our products and system-based solutions, do not hesitate to call us.

Bądź z nami na bieżąco!

Stay with us on a regular basis!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)
Subscribe to our channels and follow our activities and add opinions :)

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Water Block are premium class products designed for customers who value solutions for years. Long-term cooperation of technologists from Poland and Switzerland has allowed us to create complete system solutions for such structural elements of the building as balconies, terraces, roofs and foundations. Water Block is successfully used wherever parameters such as high flexibility, resistance to low temperatures or resistance to water pressure are important.

Godziny otwarcia

Hours opening