SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

Jak poradzić sobie z parciem wody negatywnym:

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Typowy przypadek parcia negatywnego wody występuje, gdy woda przedostaje się przez ściany piwnicy albo fundamenty od strony gruntu, a hydroizolacja znajduje się wewnątrz pomieszczenia. Generalnie parcie wody od strony negatywnej oznacza, że warstwa hydroizolacji stosowana jest po stronie elementu konstrukcji znajdującego się po przeciwnej stronie bezpośredniego działania wody. Zabezpieczenie od negatywnego parcia wody jest bardziej skomplikowane niż ochrona od działania pozytywnego wody, gdyż w przypadku strony negatywnej penetruje ona poprzez element konstrukcji za materiał izolacyjny próbując odspoić go od podłoża.
Na zdjęciach macie przykład rozwiązania problemu negatywnego parcia wody w podszybiach wind, gdzie  pojawiła się woda. Zastosowany materiał WB 2K oraz WB Tape doskonale zatamowały ciśnienie wody i tym samym trwale rozwiązały problem wody w szachtach windowych.
[/vc_column_text][vc_single_image image=”3648″ img_size=”full”][vc_single_image image=”2168″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

 

       

Biuro:+48 730 022 290 
Doradca techniczny : +48 730 022 002

biuro@waterblock.eu

02

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia: