SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

Jak prawidłowo ułożyć gres na balkonie?

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Dwie najważniejsze zasady :

1) Jak najmniej kleju ( klej nie może służyć jako materiał do profilowania spadków. Jego grubość nie powinna przekraczać 5mm. Należy nakładać klej nie tylko na podłoże ale też na płytkę w taki sposób, by w 100 % wypełnił przestrzeń pod płytką. Wszystkie kanaliki po pacy zębatej będą przestrzenią do zbierania się wody, która rozmarzając doprowadzi do odspojenia okładziny )

2) Fuga o szerokości min 5 mm – oddychająca ( Odpowiednia szerokość fugi pozwoli na szybsze odparowywanie wilgoci z kleju oraz pozwoli na swobodne przenoszenie naprężeń, które powstają zarówno od nagrzewania się balkonu jak i jego schładzania zimą.)

Warto pamiętać o tym by przestrzeń między cokolikiem i płytką była na tyle duża, by umożliwiała swobodną pracę posadzki balkonu względem ściany. Dlatego ważne jest pozostawienie szczeliny o szerokość około 5mm i wypełnienie jej elastycznym uszczelniaczem poliuretanowym a nie jak często bywa fugą.

Poniżej mogą Państwo obejrzeć finał prac przy remoncie balkonów na jednym z osiedli w Konstancinie. Zastosowaliśmy tam kompletny system Water Block z wykończeniem w płytkach. Dzięki takiemu zastosowaniu materiałów i starannemu wykonaniu klient będzie mógł przez długie lata cieszyć się ze szczelnego balkonu.[/vc_column_text][vc_single_image image=”3646″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

 

       

Biuro:+48 730 022 290 
Doradca techniczny : +48 730 022 002

biuro@waterblock.eu

02

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia: