SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

 

Przyczyn powstawania tego tupu zjawiska najczęściej jest kilka, a główną jest zbyt wysoka wilgotność powietrza w mieszkaniu, która to wykrapia się w chłodniejszych miejscach ścian takich jak ościeża okienne czy narożniki ścian. Aby, tego uniknąć w pierwszej kolejności należy zapewnić odpowiednią wymianę powietrza z lokalu. Sprawnie działająca wentylacja to nie tylko odpowiednia ilość kratek wentylacyjnych, ale przede wszystkim napowietrzaki w oknach, które ułatwiają efektywne działanie całego systemu wentylacyjnego. Gdy w mieszkaniu pojawiają się takie miejsca, dobrze jest przyjrzeć się jakości wykonania docieplenia ścian. Może się okazać, że mostki termiczne powstałe w wyniku błędów wykonawczych lub projektowych są na tyle duże, że konieczne będzie opracowanie sposoby naprawy punktowej docieplenia.
 

Jeśli potrzebujecie takiej opinii, możecie zgłosić się do nas. Posiadamy odpowiednie urządzenia i wykwalifikowaną kadrę inżynierów, którzy ocenią problem i określą sposób naprawy.

Kategorie

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia