SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

SYSTEM WATERPROOFING SOLUTIONS

ZOBACZ I ZRÓB TO SAM:

HYDROIZOLACJA BALKONU

Jak prawidłowo wykonać hydroizolację balkonu.

HYDROIZOLACJA TARASU

Jak prawidłowo wykonać hydroizolację tarasu

DACHY ODWRÓCONE

Na czym polega system i jak go wykonać

HYDROIZOLACJA ŁAZIENKI

Odpowiedni hydroizolacja to rzadsze remonty

TAŚMA HYDROIZOLACYJNA - ZASTOSOWANIE

Taśmy to podstawowy element każdego z systemów hydroizolacyjnych.

WB MEMBRANE

Sposób montażu oraz zastosowanie

HYDROIZOLACJA FUNDAMENTÓW

Ochrona budynku od podstaw
Jako producent materiałów hydroizolacyjnych oraz długoletni wykonawca, na co dzień mierzymy się z problemami dotyczącymi balkonów i tarasów spowodowanych nie tylko użyciem nieodpowiednich materiałów, ale i błędnymi decyzjami podjętymi na poziomie projektowania.
Posiadając doświadczenie, które wielokrotnie przekazujemy na szkoleniach organizowanych dla architektów i inżynierów chcemy wyjść Państwu na przeciw i pomóc jeszcze lepiej zrozumieć problemy z jakimi trzeba się zmierzyć przy projektowaniu i wykonywaniu hydroizolacji tarasu, balkonu, basenu, itp.
Stworzyliśmy dla Państwa kącik instruktarzowy by ułatwić i zwizualizować montaż naszych materiałów. 

 

Skontaktuj się z nami, a nasi doradcy techniczni przygotują gotowe rozwiązanie lub pomogą dopracować, to które już posiadacie.

Jak możemy Państwu pomóc?

How can we help you?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

We are here to help you. If you have any questions pertaining to our products and system-based solutions, do not hesitate to call us.

Bądź z nami na bieżąco!

Stay with us on a regular basis!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)
Subscribe to our channels and follow our activities and add opinions :)

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Water Block are premium class products designed for customers who value solutions for years. Long-term cooperation of technologists from Poland and Switzerland has allowed us to create complete system solutions for such structural elements of the building as balconies, terraces, roofs and foundations. Water Block is successfully used wherever parameters such as high flexibility, resistance to low temperatures or resistance to water pressure are important.

Godziny otwarcia

Hours opening