SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

Kolejna realizacja i kolejna naprawa przeciekającego tarasu tym razem na biurowcu Firmy Sprint Air S.A. w Warszawie. Usunęliśmy izolację z materiału EPDM oraz wszystkie warstwy, aż do konstrukcji stropu. Uformowaliśmy odpowiednie spadki, na których zostały wygrzane dwie warstwy Water Block Hot Mate wraz z wywinięciem na elementy pionowe świetlików oraz ścian budynku. Po uszczelnieniu całości dokonaliśmy próby wodnej zalewając całość tarasu wodą pozostawiając ją na około 5 dni . Następnie wykonaliśmy zasypkę z kamieni o fakcji 4/8mm na których ułożono docieplenie z materiału XPS, a świetliki zabezpieczono bezbarwną żywicą poliuretanową. W tym przypadku warstwę wykończeniową z desek Inwestor realizuje we własnym zakresie. Na tak zaprojektowany przez nas taras wraz z zastosowanymi materiałami Water Block udzieliliśmy 10-cio letniej gwarancji.

Kategorie

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

 

       

Biuro:+48 730 022 290 
Doradca techniczny : +48 730 022 002

biuro@waterblock.eu

02

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia: