SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

SZANOWNI KLIENCI WATER BLOCK
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom z roku na rok powiększającej się liczby klientów indywidualnych oraz, by usprawnić proces zakupów online stworzyliśmy nową odsłonę strony wraz z nowym sklepem. Pamiętajcie, że zawsze możecie poprosić nas o fachową poradę wraz z wyliczeniem ilości potrzebnego materiału.

Dlaczego warto robić zakupy w naszym sklepie internetowym?

– U nas zawsze otrzymasz fachową poradę oraz dokładną instrukcję. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą, którą zdobywamy już prawie 14 lat jako wykonawca skomplikowanych systemów hydroizolacyjnych w Europie
– Towar, który Ci oferujemy jest marką Premium w rodzinie produktów tego tupu i w kompletnych systemach daje wieloletnią gwarancję szczelności.
– Zamawiając towar do godziny 11-tej, na drugi dzień masz go pod drzwiami swojego domu.

Nie trać czasu na podróże do marketów budowlanych.
Zrób zakupy w naszym sklepie 🙂

Kategorie

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia