SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o realizacji projektu remontu tarasu w technologii dachu odwróconego. Dzisiaj chcemy przedstawić kilka zdjęć z procesu realizacji zadania, które odbywało się pod czujnym okiem Mazowieckiego Konserwatora Zabytków. Z końcem roku zakończyliśmy prace i oddaliśmy do użytku prawie 600m2 powierzchni tarasu.

Jako izolacje użyliśmy Water Block Hot Mate w dwóch warstwach o łącznej grubości 1,1 cm. To najlepsze rozwiązanie do systemów dachów odwróconych. Materiał pozostaje elastyczny nawet w – 38°C a jego grubość daje dużą gwarancję ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Jednym z trudniejszych zadań było odtworzenie balustrady według pierwotnego projektu z roku 1937 przy użyciu betonu architektonicznego z domieszkami hydrofobowymi. Jak oceniacie efekt końcowy?

Kategorie

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia