SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

Omów projekt

 Jako producent materiałów hydroizolacyjnych oraz długoletni wykonawca, na co dzień mierzymy się z problemami dotyczącymi balkonów i tarasów spowodowanych nie tylko użyciem nieodpowiednich materiałów, ale i błędnymi decyzjami podjętymi na poziomie projektowania.
Posiadając doświadczenie, które wielokrotnie przekazujemy na szkoleniach organizowanych dla architektów i inżynierów chcemy wyjść Państwu na przeciw i pomóc jeszcze lepiej zrozumieć problemy z jakimi trzeba się zmierzyć przy projektowaniu i wykonywaniu hydroizolacji tarasu, balkonu, basenu, itp.

Skontaktuj się z nami, a nasi doradcy techniczni przygotują gotowe rozwiązanie lub pomogą dopracować, to które już posiadacie.

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

 

       

Biuro:+48 730 022 290 
Doradca techniczny : +48 730 022 002

biuro@waterblock.eu

02

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia: