SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

Water Block to nie tylko rynek polski, ale też duże uznanie jakości produktów u naszych zachodnich sąsiadów. Szwajcaria to miejsce z którego marka się wywodzi i tam też produkty Water Block pomagają wielu wykonawcom i architektom w radzeniu sobie z problemami wilgoci.

Jednym z kilku zleceń wykonywanych przy zastosowaniu naszych materiałów przez firmę Pana Thomasa Banchi jest renowacja balkonów małego pensjonatu w Bever koło Sankt Moritz.

 

Kategorie

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

 

       

Biuro:+48 730 022 290 
Doradca techniczny : +48 730 022 002

biuro@waterblock.eu

02

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia: