SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE
kącik instruktażowy

Najważniejsze etapy budowy własnego dachu nad głową

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie składające się z wielu etapów. To naturalne, że podczas organizacji prac czasem musi dochodzić do błędów. Jednym z kluczowych czynników jest nie tylko zatrudnienie wykwalifikowanego kierownika budowy, ale również posiadanie odpowiedniej wiedzy. W ramach tego artykułu przyjrzymy się bliżej temu tematowi.

Więcej »
kącik instruktażowy

Jaki materiał do hydroizolacji jest najskuteczniejszy?

Skuteczna izolacja to podstawa, która potrafi ochronić przed wieloma negatywnymi konsekwencjami. To zdanie jest prawdziwe w ramach termoizolacji, ale równie dobrze oddaje to, jak ważne jest zabezpieczenie się przed nadmiarem wilgoci. Jest to szczególnie istotne w miejscach wysoce narażonych na działanie wody jak łazienka czy taras. Jak jednak skutecznie tego dokonać?

Więcej »
kącik instruktażowy

Jak wyeliminować usterki na tarasie oraz jak go wcześniej zabezpieczyć?

Taras jest miejscem, które idealnie nadaje się do popołudniowej relaksacji przy książce, spotkania towarzyskiego przy kawie lub do zorganizowania grilla. Jest to element konstrukcji budynku, w którym czujemy się jak w domu, pomimo tego, że jesteśmy na świeżym powietrzu. Ważne jest jednak zachowanie odpowiedniej jakości tarasu. To z kolei nie jest łatwe, ponieważ konstrukcja jest poddawana działaniu wody, śniegu czy różnych temperatur. Jak poradzić sobie z tą sytuacją?

Więcej »
aktualności

IZOLACJA FUNDAMENTÓW

Po raz kolejny otrzymaliśmy zaproszenie do realizacji prac przy zabytkowym budynku Piękna 66 w Warszawie. Tym razem przedmiotem zlecenia było dostarczenie systemu hydroizolacyjnego wraz z

Więcej »
aktualności

Naprawa basenu

Co jest najważniejszym elementem każdego basenu ? Wiem powiecie, że woda ? Pamiętajcie to nie woda. Podstawa to dobra hydroizolacja. Właśnie taką zastosowaliśmy w projekcie,

Więcej »
aktualności

KOLEJNA METAMORFOZA

Zakończyliśmy projekt dla kolejnej Wspólnoty Mieszkaniowej. Tym razem nieudany projekt w kamiennego dywanu zamieniliśmy na wentylowany układ z izolacją WB HOT MATE. Izolacja z gwarancją

Więcej »

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

 

       

Biuro:+48 730 022 290 
Doradca techniczny : +48 730 022 002


biuro@waterblock.eu

02

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia:

WYKONASTWO