SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

SYSTEM WATERPROOFING SOLUTIONS

Taśmy to podstawowy element każdego z systemów hydroizolacyjnych. Stosuje się je w naroża, przerwy dylatacyjne, ale i o czym często zapominają wykonawcy, połączenia obróbki blacharskiej lub profilu okapowego z betonową częścią tarasu -balkonu. W tym miejscu problemy z nieszczelnością pojawiają się jako pierwsze ze względu na fakt większych naprężeń spowodowanych różną rozszerzalnością dwóch materiałów, betonu oraz stali. I to właśnie w tej przestrzeni najlepiej sprawdza się taśma WB TAPE PRO. Po pierwsze ma właściwości wulkanizujące, przez co doskonale łączy się ze stalą a po drugie jej wysoka elastyczność pozwala na przenoszenie spękań i tym samym utrzymywanie szczelności izolacji. Nie ma konieczności tworzenia warstw sczepnych na obróbce blacharskiej w postaci żywicy i posypki kwarcowej. Wystarczy oczyścić powierzchnię blachy acetonem, oderwać pasek ochronny na taśmie i przykleić.

Jednym z bardzo newralgicznych miejsc w których dochodzi do przecieku jest styk okno – ściana. Ze względu na ciągłe drgania i ruchy tych elementów względem siebie ważne jest by uszczelnienie wykonać przy zastosowaniu odpowiedniej technologii. Do tego typu rozwiązań służy taśma butylowa WB TAPE.

Po przyklejeniu jej do ramy okiennej następuje proces wulkanizacji z podłożem dzięki czemu otrzymują Państwo szczelne i solidne połączenie z ramą okienną. Po przyklejeniu nakładamy izolację wysokoelastyczną Water Block Duo Flex zarówno na samą taśmę jak i elementy ściany oraz płyty balkonowej. W ten sposób mamy wykonaną solidną pierwszą warstwę izolacji przeciwwodnej, na którą to następnie położone zostaną kolejne warstwy sytemu balkonowego WATER BLOCK.

Jak możemy Państwu pomóc?

How can we help you?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

We are here to help you. If you have any questions pertaining to our products and system-based solutions, do not hesitate to call us.

Bądź z nami na bieżąco!

Stay with us on a regular basis!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)
Subscribe to our channels and follow our activities and add opinions :)

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Water Block are premium class products designed for customers who value solutions for years. Long-term cooperation of technologists from Poland and Switzerland has allowed us to create complete system solutions for such structural elements of the building as balconies, terraces, roofs and foundations. Water Block is successfully used wherever parameters such as high flexibility, resistance to low temperatures or resistance to water pressure are important.

Godziny otwarcia

Hours opening