SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

W tym miesiącu w jednym z pism kierowanych między innymi do architektów pojawił się temat BUDYNKÓW W POBLIŻU WODY. WATER BLOCK posiada materiały hydroizolacyjne dedykowane dla tak trudnych rozwiązań technicznych dlatego z chęcią prezentujemy się w nowym wydaniu: http://www.warunkitechniczne.pl/

Organizacja Stowarzyszenie Nowoczesne Budynki www.snb.org.pl działa od 2011 r. i koordynuje dyskusję ekspercką dotyczącą warunków techniczną dla budynków. Jednym z zadań statutowych, które realizuje, jest edukacja uczestników procesu budowlanego przepisów dotyczących budynków. W ramach działań edukacyjnych wydaje WarunkiTechniczne.PL, które są fachowym pismem skierowanym do wszystkich specjalistów zainteresowanych problematyką przepisów Rozporządzenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Czytelnikami pisma są przede wszystkim architekci, projektanci, deweloperzy, zarządcy nieruchomości, spółdzielnie mieszkaniowe czy instytucje nadzoru budowlanego. W najnowszej edycji zostaliśmy zaproszeni do przedstawienia swoich rozwiązań w zakresie hydroizolacji fundamentów.

Kategorie

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia