SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

Dokładniejsza personalizacja naszych produktów ułatwia rozpoznawanie ich na rynku. Dzięki temu inwestor unika pomyłek i ma pewność, że wykonawca stosuje kompletny system WaterBlock. Dlatego i na WB Membranie postanowiliśmy drukować logo wraz ze skalą ułatwiającą mierzenie i przycinanie odpowiednich odcinków. Pamiętajcie !! Każdy z produktów w naszej gamie jest stworzony tak, aby współgrać ze sobą a zamiana jednego ogniwa z całego łańcucha na produkt innego producenta, nie koniecznie oznacza sukces w szczelności.

Kategorie

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia