SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

WB HOT MATE

[vc_row][vc_column][vc_column_text]IZOLACJA PIONOWA RÓWNIE WAŻNA JAK POZIOMA
Wielokrotnie rozmawiając z klientami tłumaczymy jak ważne jest w systemach tarasowych i balkonowych wykonanie izolacji pionowej na ścianie. To bardzo ważny element całego systemu ponieważ zabezpiecza ścianę budynku przez tak zwanym podciąganiem kapilarnym wilgoci. A od tego zjawiska już bardzo krótka droga do powstania w lokalu grzybów szkodliwych dla zdrowia. Na zdjęciach przedstawiamy Państwu prawidłowo wykonane przejście izolacji poziomej na pion przy użyciu materiału izolacyjnego WB Hot Mate. Taką izolację wykonuję się w podcięciu elewacji do wysokości około 0,6 – 0,7m. a później uzupełnia się brakujący fragment docieplenia ściany przywracając ją do pierwotnej struktury.[/vc_column_text][vc_single_image image=”3586″ img_size=”full”][vc_column_text]

WB Hot Mate:  hydroizolacja dachu

WB Hot Mate ułożona w dwóch warstwach daje ponad 1 cm izolacji przeciwwodnej, wysoce odpornej na temperatury ujemne oraz na działanie promieni UV.

 

 [/vc_column_text][vc_single_image image=”3660″ img_size=”full”][vc_single_image image=”3662″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

 

       

Biuro:+48 730 022 290 
Doradca techniczny : +48 730 022 002

biuro@waterblock.eu

02

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia: