SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

SYSTEM WATERPROOFING SOLUTIONS

[vc_row][vc_column][vc_column_text]IZOLACJA PIONOWA RÓWNIE WAŻNA JAK POZIOMA
Wielokrotnie rozmawiając z klientami tłumaczymy jak ważne jest w systemach tarasowych i balkonowych wykonanie izolacji pionowej na ścianie. To bardzo ważny element całego systemu ponieważ zabezpiecza ścianę budynku przez tak zwanym podciąganiem kapilarnym wilgoci. A od tego zjawiska już bardzo krótka droga do powstania w lokalu grzybów szkodliwych dla zdrowia. Na zdjęciach przedstawiamy Państwu prawidłowo wykonane przejście izolacji poziomej na pion przy użyciu materiału izolacyjnego WB Hot Mate. Taką izolację wykonuję się w podcięciu elewacji do wysokości około 0,6 – 0,7m. a później uzupełnia się brakujący fragment docieplenia ściany przywracając ją do pierwotnej struktury.[/vc_column_text][vc_single_image image=”3586″ img_size=”full”][vc_column_text]

WB Hot Mate:  hydroizolacja dachu

WB Hot Mate ułożona w dwóch warstwach daje ponad 1 cm izolacji przeciwwodnej, wysoce odpornej na temperatury ujemne oraz na działanie promieni UV.

 

 [/vc_column_text][vc_single_image image=”3660″ img_size=”full”][vc_single_image image=”3662″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Jak możemy Państwu pomóc?

How can we help you?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

We are here to help you. If you have any questions pertaining to our products and system-based solutions, do not hesitate to call us.

Bądź z nami na bieżąco!

Stay with us on a regular basis!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)
Subscribe to our channels and follow our activities and add opinions :)

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Water Block are premium class products designed for customers who value solutions for years. Long-term cooperation of technologists from Poland and Switzerland has allowed us to create complete system solutions for such structural elements of the building as balconies, terraces, roofs and foundations. Water Block is successfully used wherever parameters such as high flexibility, resistance to low temperatures or resistance to water pressure are important.

Godziny otwarcia

Hours opening