SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

Zakończyliśmy pierwszy etap wprowadzania nowego produktu, jakim będą piany oraz kleje poliuretanowe pod marką WATER BLOCK . Do współpracy przy tym projekcie zaprosiliśmy firmę SELENA, jednego z największych producentów chemii budowlanej na świecie, właściciela takich marek jak TYTAN. Po półrocznej współpracy pierwsze testery wysyłamy do wykonawców, by zasięgnąć ich opinii na temat wyższości naszego produktu nad konkurencją.

Kategorie

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia