MATERIAŁY HYDROIZOLACYJNE

Sklep marki

Water Block
PRODUKTY KLASY
PREMIUM

Płyty Tarasowe

Trwały

Gress

POLECANE PRODUKTY

Przeglądaj kategorie

Materiały hydroizolacyjne

Akcesoria

Ochrona antykorozyjna

Profile okapowe

Narożnik okapnikowy

0 out of 5
85,00 

Obojnik prawy

0 out of 5
55,00 

Odbojnik lewy

0 out of 5
55,00 

Płyty tarasowe

Newstone 2.0 Grey

0 out of 5
215,00 

Quenos 2.0 White

0 out of 5
215,00 

Quenos 2.0 Light Grey

0 out of 5
215,00 

ZASTOSOWANIE MATERIAŁÓW HYDROIZOLACYJNYCH
MARKI WATER BLOCK

Odkryj nieograniczone możliwości zastosowania materiałów hydroizolacyjnych marki Water Block. Water Block oferuje profesjonalne rozwiązania w zakresie materiałów hydroizolacyjnych. Dzięki naszym wysokiej jakości produktom i innowacyjnym technologiom, możesz być pewien, że Twoje projekty będą chronione przed działaniem wilgoci, deformacji konstrukcji, korozji oraz pleśń zapewniając trwałość i stabilność konstrukcji przez wiele lat.

Zaufaj marce Water Block, by zapewnić bezpieczeństwo swojej inwestycji. Dzięki naszym produktom możesz mieć pewność trwałości i stabilności swoich konstrukcji. Niezależnie od tego, czy budujesz nowy dom, czy przeprowadzasz remont, nasze produkty stanowią niezawodną ochronę.

“ Dzięki zaawansowanej technologii i wysokiej jakości materiałom, marka Water Block gwarantuje trwałość i skuteczność, chroniąc Twoje inwestycje na długie lata. ”

Balkony

Balkon to element konstrukcyjny, który zdobi oraz dodaje funkcjonalności wielu budynkom. Dobrze zaprojektowany i zabezpieczony przed wodą może długo cieszyć właścicieli. Jednakże ten element architektury, przybył do nas z południowej szerokości geograficznej, gdzie klimat jest stały i nie ma tam tak skrajnych różnic temperaturowych jak w Polsce, a to zdecydowanie lepiej...

Czytaj więcej

Baseny

Z uwagi na klimat, w którym występuje wyraźny podział na pory roku, baseny otwarte, czyli te, na świeżym powietrzu, są rzadko spotykane. O wiele bardziej popularne są baseny kryte.

Czytaj więcej

Dachy odwrócone

Samo rozwiązanie odwróconego dachu jest jednym z lepszych rozwiązań hydroizolacyjnych na tarasy użytkowe jak i dachy. Skąd pochodzi nazwa dach odwrócony?

Czytaj więcej

Fundamenty

Izolacje fundamentu to element, który bezwzględnie musi zostać wykonany. Dotyczy to każdego typu obiektu architektonicznego, który buduje się w sposób tradycyjny.

Czytaj więcej

Łazienki i prysznice

Łazienka, w tym kabina prysznicowa to jedne z najważniejszych elementów w przestrzeni mieszkalnej. Odpowiedni dobór materiałów wykończeniowych.

Czytaj więcej

Piwnice i garaże

Odporność danego obiektu na wilgoć, a przede wszystkim wytrzymałość całej konstrukcji, w dużej mierze zależy od tego, na ile dobrze wykona się izolację piwnicy lub garażu.

Czytaj więcej

TARASY

Taras jest elementem konstrukcyjnym, który odróżnia się tym od balkonu, iż jest usytuowany nad pomieszczeniem (garażem, pomieszczeniem mieszkalnym). W związku z tym hydroizolacja tarasu odgrywa kluczową rolę. Pierwotnie tego typu elementy były wykonywane na południu, gdzie ilość opadów w skali roku jest znacznie niższa niż w naszym rodzimym klimacie. Także temperatury zimą...

Czytaj więcej

Zbiorniki na wodę

Zastosowanie hydroizolacji w zbiorniku tworzy trwałą, solidną, elastyczną, bezspoinową, wodoszczelną powłokę. Izolacja zbiornika betonowego zabezpiecza konstrukcję.

Czytaj więcej

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie 🙂
You've just added this product to the cart:

Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0