SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

SYSTEM WATERPROOFING SOLUTIONS

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Dwie najważniejsze zasady :

1) Jak najmniej kleju ( klej nie może służyć jako materiał do profilowania spadków. Jego grubość nie powinna przekraczać 5mm. Należy nakładać klej nie tylko na podłoże ale też na płytkę w taki sposób, by w 100 % wypełnił przestrzeń pod płytką. Wszystkie kanaliki po pacy zębatej będą przestrzenią do zbierania się wody, która rozmarzając doprowadzi do odspojenia okładziny )

2) Fuga o szerokości min 5 mm – oddychająca ( Odpowiednia szerokość fugi pozwoli na szybsze odparowywanie wilgoci z kleju oraz pozwoli na swobodne przenoszenie naprężeń, które powstają zarówno od nagrzewania się balkonu jak i jego schładzania zimą.)

Warto pamiętać o tym by przestrzeń między cokolikiem i płytką była na tyle duża, by umożliwiała swobodną pracę posadzki balkonu względem ściany. Dlatego ważne jest pozostawienie szczeliny o szerokość około 5mm i wypełnienie jej elastycznym uszczelniaczem poliuretanowym a nie jak często bywa fugą.

Poniżej mogą Państwo obejrzeć finał prac przy remoncie balkonów na jednym z osiedli w Konstancinie. Zastosowaliśmy tam kompletny system Water Block z wykończeniem w płytkach. Dzięki takiemu zastosowaniu materiałów i starannemu wykonaniu klient będzie mógł przez długie lata cieszyć się ze szczelnego balkonu.[/vc_column_text][vc_single_image image=”3646″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Jak możemy Państwu pomóc?

How can we help you?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

We are here to help you. If you have any questions pertaining to our products and system-based solutions, do not hesitate to call us.

Bądź z nami na bieżąco!

Stay with us on a regular basis!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)
Subscribe to our channels and follow our activities and add opinions :)

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Water Block are premium class products designed for customers who value solutions for years. Long-term cooperation of technologists from Poland and Switzerland has allowed us to create complete system solutions for such structural elements of the building as balconies, terraces, roofs and foundations. Water Block is successfully used wherever parameters such as high flexibility, resistance to low temperatures or resistance to water pressure are important.

Godziny otwarcia

Hours opening