SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

Piwnice i garaże

KAPILARNE PODCIĄGANIE WILGOCI

To zagadnienie spędza sen z powiek wielu inwestorom i potrafi nie tylko wpłynąć na estetykę, ale co najgorsze często doprowadzić do poważnego osłabienia konstrukcji ściany. Tych problemów można uniknąć na etapie projektowania, jak i samego realizowania projektów budowlanych, ale gdy już okaże się, że mimo wszystko nasze ściany zaczynają podciągać wilgoć, wtedy warto zastosować solidne rozwiązania.  Przy użyciu technologii iniekcji oraz wykonaniu powłokowej izolacji materiałem Water Block Duo Flex zabezpieczymy ściany i pozbędziemy się problemu na dobre.

Potrzebne materiały:

  1. Hydroizolacja WB Duo Flex 10 kg lub 20 kg
  2. Taśma uszczelniająca WB Tape Pro
  3. Grunt WB Primer

Sposób wykonania:

Zużycie materiałów:

  • Hydroizolacja WB Duo Flex 20 kg – wystarcza od 13 do 15 m2
  • Hydroizolacja WB Duo Flex 10 kg – wystarcza od 6.5 do 7.5 m2

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

 

       

Biuro:+48 730 022 290 
Doradca techniczny : +48 730 022 002


biuro@waterblock.eu

02

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia: