SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

SYSTEM WATERPROOFING SOLUTIONS

[vc_row][vc_column][vc_column_text]WATER BLOCK DILATATION – Jednym z bardziej trudnych elementów w konstrukcji budynków, które łatwo ulegają rozszczelnieniu są dylatacje. To w tych miejscach powierzchnie jak i konstrukcje budynku pracują najbardziej przez co materiał którym wypełniamy szczeliny musi wykazać się dużą elastycznością oraz przyczepnością do podłoża. WB Dilatation to trwale elastyczna jednoskładnikowa masa do wypełniania dylatacji wiążąca pod wpływem wilgoci, która posiada doskonałą przyczepność do wszystkich typowych materiałów budowlanych. Na zdjęciach przedstawiamy sposób wypełniania dylatacji.[/vc_column_text][vc_single_image image=”3582″ img_size=”full”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_column_text]WB DILATATION świetnie sprawdza się przy montowaniu profili balkonowych, doskonale wypełnia miejsce między profilem balkonowym a płytką. Materiał jest odporny na zabrudzenia więc mamy estetyczne wykończenie balkonu i tarasu.[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”3/4″][vc_single_image image=”3584″ img_size=”768×345″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Jak możemy Państwu pomóc?

How can we help you?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

We are here to help you. If you have any questions pertaining to our products and system-based solutions, do not hesitate to call us.

Bądź z nami na bieżąco!

Stay with us on a regular basis!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)
Subscribe to our channels and follow our activities and add opinions :)

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Water Block are premium class products designed for customers who value solutions for years. Long-term cooperation of technologists from Poland and Switzerland has allowed us to create complete system solutions for such structural elements of the building as balconies, terraces, roofs and foundations. Water Block is successfully used wherever parameters such as high flexibility, resistance to low temperatures or resistance to water pressure are important.

Godziny otwarcia

Hours opening