SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

SYSTEM WATERPROOFING SOLUTIONS

 

Jak prawidłowo układać WB Membrane? Przedstawiamy to na zdjęciach oraz na filmiku poniżej. Ten produkt możemy stosować na balkony, tarasy, na bez brodzikowe prysznice oraz baseny. WB Membrane, charakteryzuje się wyjątkowo dużą elastycznością przez co doskonale współpracuje z materiałem hydroizolacyjnym jak WB DuoFlex. To właśnie w tym materiale zatapiamy WB Membranę z odpowiednim zakładem około 7 do 10 cm. Po przyklejeniu jej do podłoża całość zaciągamy materiałem Water Block 2K. W ten sposób uzyskujemy warstwę izolacyjną, która jest odporna na duże ciśnienia wody, różnice temperatur oraz naprężenia. Na tak wykonaną izolację możemy albo ułożyć gres lub też zamontować wykończenie na stopkach regulowanych. Możemy też po nałożeniu warstw drenażowych zasypać kamieniem lub ułożyć trawę z rolki.

HYDROIZOLACJA TARASU:

WB MEMBRANE – izolacja kabiny prysznicowej:

  1. Starannie przygotuj podłoże w tym celu nakładając grunt WB PRIMER.
  2. Wszystkie naroża oraz łączenia z odpływem liniowym wyklej taśmą uszczelniającą WB TAPE PRO. Tak samo koniecznie uszczelnij wyjścia hydrauliczne oraz łączenia płyt GK.
  3. Dokładnie wymieszaj izolację WB DUO FLEX i nałóż pierwszą warstwę.
  4. Na powierzchni poziomej zatop w izolacji WB DUO FLEX matę izolacyjną WB MEMBRANE.
  5. Po wyschnięciu pierwszej warstwy nałóż drugą końcową warstwę izolacji WB DUO FLEX.

 

Hydroizolacja basenu:

Film instruktażowy – jak montować WB Membrane:

Jak możemy Państwu pomóc?

How can we help you?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

We are here to help you. If you have any questions pertaining to our products and system-based solutions, do not hesitate to call us.

Bądź z nami na bieżąco!

Stay with us on a regular basis!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)
Subscribe to our channels and follow our activities and add opinions :)

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Water Block are premium class products designed for customers who value solutions for years. Long-term cooperation of technologists from Poland and Switzerland has allowed us to create complete system solutions for such structural elements of the building as balconies, terraces, roofs and foundations. Water Block is successfully used wherever parameters such as high flexibility, resistance to low temperatures or resistance to water pressure are important.

Godziny otwarcia

Hours opening