SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

SYSTEM WATERPROOFING SOLUTIONS

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Jak prawidłowo układać WB Membrane ?? Przedstawiamy to na zdjęciach poniżej. W tym przypadku nasi wykonawcy uszczelniają taras nad pomieszczeniem ogrzewanym. Właśnie do takich miejsc jest dedykowane rozwiązanie hydroizolacyjne z wykorzystaniem WB Membrane, która charakteryzuje się wyjątkowo dużą elastycznością przez co doskonale współpracuje z materiałem hydroizolacyjnym WB DuoFlex. To właśnie w tym materiale zatapiamy membranę z odpowiednim zakładem około 7 do 10 cm. Po przyklejeniu jej do podłoża całość zaciągamy materiałem Water Block Hydroizolacja Dwuskładnikowa. Na tak wykonaną izolację możemy albo ułożyć gres lub też zamontować wykończenie na stopkach regulowanych. Możemy też po nałożeniu warstw drenażowych zasypać kamieniem lub ułożyć trawę z rolki.[/vc_column_text][vc_single_image image=”3576″ img_size=”full”][vc_single_image image=”3578″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_video link=”https://youtu.be/9gBXwT8SnyY” align=”center” title=”Instrukcja układania WB Membrane”][/vc_column][/vc_row]

Jak możemy Państwu pomóc?

How can we help you?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

We are here to help you. If you have any questions pertaining to our products and system-based solutions, do not hesitate to call us.

Bądź z nami na bieżąco!

Stay with us on a regular basis!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)
Subscribe to our channels and follow our activities and add opinions :)

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Water Block are premium class products designed for customers who value solutions for years. Long-term cooperation of technologists from Poland and Switzerland has allowed us to create complete system solutions for such structural elements of the building as balconies, terraces, roofs and foundations. Water Block is successfully used wherever parameters such as high flexibility, resistance to low temperatures or resistance to water pressure are important.

Godziny otwarcia

Hours opening