SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

Davos to miejsce, gdzie spotyka się światowy biznes oraz miejsce pełne uroku i motywacji. W tym klimacie mamy zaszczyt rozpocząć kolejny etap rozwoju marki. Nasze dotychczasowe współdziałania ze specjalistami kraju zegarków i sera zostały docenione nie tylko przez klientów z Polski, ale też z zachodniej Europy czego dowodem jest coraz bardziej rozwijająca się współpraca.

Rozwój technologii oraz handel to dwa podstawowe tematy towarzyszące dzisiejszemu spotkaniu w hotelu Hilton Garden, na którym został podpisany list intencyjny określający zakres współpracy przy dalszym tworzeniu produktów hydroizolacyjnych Water Block. Mamy nadzieję, że takie spotkania przyniosą wkrótce naszej marce wydźwięk nie tylko europejski ale i globalny.

Kategorie

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia