SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

Zdarza się tak, że wykonawca zapomni o odpowiednim rozmieszczeniu dylatacji w posadzce lub nie zrobi tego wcale, tak jak mieliśmy okazje zaobserwować na jednej z naszych realizacji. Wskutek tego błędu posadzka bardzo intensywnie spękała i konieczna była reperacja poprzez nacięcie, oczyszczenie , zagruntowanie i wypełnienie masą dylatacyjną. A jeśli dylatacja to tylko WB DILATATION, czyli trwale elastyczna masa poliuretanowa, która pozwala na szczelne zamknięcie szczeliny oraz umożliwia przenoszenie mikro ruchów posadzki.

Kategorie

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

 

       

Biuro:+48 730 022 290 
Doradca techniczny : +48 730 022 002

biuro@waterblock.eu

02

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia: