SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

Co jest najważniejszym elementem każdego basenu ? Wiem powiecie, że woda ? Pamiętajcie to nie woda. Podstawa to dobra hydroizolacja.

Właśnie taką zastosowaliśmy w projekcie, który kilka tygodni temu zakończyliśmy w Warszawie w jednym z hoteli w centrum. Kompletny System Water Block pomógł zabezpieczyć realizację na długie lata. Mamy za sobą naprawy spękań stropu , wymianę docieplenia wraz z uformowanie nowych spadków i wymianą wpustów. Cała izolacja została wykonana w systemie Water Block przy użyciu WB Membrany.

Kategorie

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

 

       

Biuro:+48 730 022 290 
Doradca techniczny : +48 730 022 002

biuro@waterblock.eu

02

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia: