SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

Sezon w pełni i mimo dużej ilości zamówień nie przestajemy skupiać się na tworzeniu coraz to nowszych rozwiązań, które utrzymają nas w czołówce innowacyjnych systemów hydroizolacyjnych WB TAPE PRO. W związku z nowo obowiązującą na terenie Niemiec normą DIN 18534, która to w niedługim czasie będzie również obowiązywać w Polsce, stworzyliśmy taśmę, która ma o wiele lepsze właściwości uszczelniające dzięki zastosowaniu membrany o wytrzymałości 0,5 Paskala oraz zwiększeniu jej szerokości do 12 cm. Na dzień dzisiejszy Water Block jako jedyna firma w Polsce oferuje taśmę o tak wysokich parametrach wytrzymałościowych. Zapraszamy do zakupów!

Kategorie

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia