SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

Z wielką satysfakcją chcemy poinformować Państwa o kolejnej innowacyjności w produktach marki Water Block. Jako jedni z pierwszych producentów chemii budowlanej w Polsce pakujemy nasze produkty sypkie w worki wytwarzane w technologii HYBRID Pro. Podobnie jak samochód z napędem hybrydowym, worek HYBRID Pro jest znakomitym połączeniem dwóch dostępnych opcji materiałowych – warstwy wewnętrznej z papieru typu kraft Advantage ONE oraz warstwy zewnętrznej z polietylenu o wysokiej gęstości (HDPE). Innowacyjność tego rozwiązania polega na tym, że HDPE tworzy warstwę ochronną od zewnętrznej strony worka. Jest to istotne osiągnięcie techniczne, które pozwoli na jeszcze lepszą ochronę produktów Water Block przed wilgocią w trakcie dostawy do klienta oraz w trakcie magazynowania.

Kategorie

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia