SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

Koszyk
Filtruj wg ceny

Ochrona Antykorozyjna

Ochrona antykorozyjna to istotny element profilaktyki przestrzeni dookoła domu. Czynności z nią związane powinno się stosować nie tylko na prywatnym mieniu. Równie ważnym jest regularne zabezpieczanie przed korozją konstrukcji stalowych, takich jak chociażby hale produkcyjne. Częstotliwość działań, a także zastosowanie dobrych jakościowo preparatów zapewnia trwałość efektu, estetyczny wygląd powierzchni a także bezpieczeństwo użytkownika.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Ochrona antykorozyjna – dlaczego jest tak ważna?

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego jak ważną rolę odgrywa ochrona antykorozyjna stali. Proces niszczenia metalu wpływa nie tylko na nieestetyczny wygląd powierzchni. Pogłębiająca się korozja jest przyczyną utraty właściwości fizyczno-mechanicznych, które w dłuższej perspektywie mogą zagrozić użytkownikowi. Rdza obecna na elementach pojazdów i maszyn jest gwarantem awarii.

Ochrona stali przed korozją jest konieczna również w sektorze przemysłowym. Brak zastosowania odpowiedniego rodzaju zabezpieczenia w tym zakresie jest bowiem odpowiedzialny za aż 45% wszystkich wypadków na placach budowy. Korozja konstrukcji stalowych jest zjawiskiem niepożądanym i niebezpiecznym. Na rdzewienie narażone są również elementy pojazdów osobowych. Stosowanie preparatów antykorozyjnych zapewnia przedłużenie okresu użytkowania samochodu, a także wpływa na redukcję odpadów koniecznych do zastosowania podczas produkcji nowego egzemplarza. W jaki produkt warto więc zainwestować?

Ochrona stali przed korozją – postaw na jakość premium

W ofercie naszej firmy znajdują się najwyższej jakości preparaty zabezpieczające powłokę konstrukcji stalowych i metalowych przed korozją. Do stworzenia doskonałej jakości preparatów użyliśmy wyselekcjonowane pierwiastki mineralne, gwarantujące trwałe efekty zastosowania preparatu. Każdy zaproponowany przez nas produkt został stworzony z myślą o prostym, intuicyjnym użyciu. Nasze produkty tworzymy z myślą o profesjonalistach, a także majsterkowiczach, którzy chcą w sposób szybki i skuteczny zabezpieczyć powierzchnię w swoim domu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu proponowane przez nas produkty cechuje najwyższa jakość i bezpieczeństwo stosowania.

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia