SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

Zdarza się tak, że wykonawca zapomni o odpowiednim rozmieszczeniu dylatacji w posadzce lub nie zrobi tego wcale, tak jak mieliśmy okazje zaobserwować na jednej z naszych realizacji. Wskutek tego błędu posadzka bardzo intensywnie spękała i konieczna była reperacja poprzez nacięcie, oczyszczenie , zagruntowanie i wypełnienie masą dylatacyjną. A jeśli dylatacja to tylko WB DILATATION, czyli trwale elastyczna masa poliuretanowa, która pozwala na szczelne zamknięcie szczeliny oraz umożliwia przenoszenie mikro ruchów posadzki.

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

 

       

Biuro:+48 730 022 290 
Doradca techniczny : +48 730 022 002

biuro@waterblock.eu

02

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia: