SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

WB DILATATION

[vc_row][vc_column][vc_column_text]WATER BLOCK DILATATION – Jednym z bardziej trudnych elementów w konstrukcji budynków, które łatwo ulegają rozszczelnieniu są dylatacje. To w tych miejscach powierzchnie jak i konstrukcje budynku pracują najbardziej przez co materiał którym wypełniamy szczeliny musi wykazać się dużą elastycznością oraz przyczepnością do podłoża. WB Dilatation to trwale elastyczna jednoskładnikowa masa do wypełniania dylatacji wiążąca pod wpływem wilgoci, która posiada doskonałą przyczepność do wszystkich typowych materiałów budowlanych. Na zdjęciach przedstawiamy sposób wypełniania dylatacji.[/vc_column_text][vc_single_image image=”3582″ img_size=”full”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_column_text]WB DILATATION świetnie sprawdza się przy montowaniu profili balkonowych, doskonale wypełnia miejsce między profilem balkonowym a płytką. Materiał jest odporny na zabrudzenia więc mamy estetyczne wykończenie balkonu i tarasu.[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”3/4″][vc_single_image image=”3584″ img_size=”768×345″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

 

       

Biuro:+48 730 022 290 
Doradca techniczny : +48 730 022 002

biuro@waterblock.eu

02

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia: