SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

WB MEMBRANE

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Jak prawidłowo układać WB Membrane ?? Przedstawiamy to na zdjęciach poniżej. W tym przypadku nasi wykonawcy uszczelniają taras nad pomieszczeniem ogrzewanym. Właśnie do takich miejsc jest dedykowane rozwiązanie hydroizolacyjne z wykorzystaniem WB Membrane, która charakteryzuje się wyjątkowo dużą elastycznością przez co doskonale współpracuje z materiałem hydroizolacyjnym WB DuoFlex. To właśnie w tym materiale zatapiamy membranę z odpowiednim zakładem około 7 do 10 cm. Po przyklejeniu jej do podłoża całość zaciągamy materiałem Water Block Hydroizolacja Dwuskładnikowa. Na tak wykonaną izolację możemy albo ułożyć gres lub też zamontować wykończenie na stopkach regulowanych. Możemy też po nałożeniu warstw drenażowych zasypać kamieniem lub ułożyć trawę z rolki.[/vc_column_text][vc_single_image image=”3576″ img_size=”full”][vc_single_image image=”3578″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_video link=”https://youtu.be/9gBXwT8SnyY” align=”center” title=”Instrukcja układania WB Membrane”][/vc_column][/vc_row]

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

 

       

Biuro:+48 730 022 290 
Doradca techniczny : +48 730 022 002

biuro@waterblock.eu

02

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia: