Balkony

Balkon to element konstrukcyjny, który zdobi oraz dodaje funkcjonalności wielu budynkom. Dobrze zaprojektowany i zabezpieczony przed wodą może długo cieszyć właścicieli. Jednakże ten element architektury, przybył do nas z południowej szerokości geograficznej, gdzie klimat jest stały i nie ma tam tak skrajnych różnic temperaturowych jak w Polsce, a to zdecydowanie lepiej...

Czytaj więcej

Fundamenty

Izolacje fundamentu to element, który bezwzględnie musi zostać wykonany. Dotyczy to każdego typu obiektu architektonicznego, który buduje się w sposób tradycyjny.

Czytaj więcej

Piwnice i garaże

Odporność danego obiektu na wilgoć, a przede wszystkim wytrzymałość całej konstrukcji, w dużej mierze zależy od tego, na ile dobrze wykona się izolację piwnicy lub garażu.

Czytaj więcej

Łazienki i prysznice

Łazienka, w tym kabina prysznicowa to jedne z najważniejszych elementów w przestrzeni mieszkalnej. Odpowiedni dobór materiałów wykończeniowych.

Czytaj więcej

Dachy odwrócone

Samo rozwiązanie odwróconego dachu jest jednym z lepszych rozwiązań hydroizolacyjnych na tarasy użytkowe jak i dachy. Skąd pochodzi nazwa dach odwrócony?

Czytaj więcej

Baseny

Z uwagi na klimat, w którym występuje wyraźny podział na pory roku, baseny otwarte, czyli te, na świeżym powietrzu, są rzadko spotykane. O wiele bardziej popularne są baseny kryte.

Czytaj więcej