SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE
kącik instruktażowy

W jaki sposób naprawić balkon – sprawdzone metody

Balkon to często spotykany element architektoniczny różnego typu budynków. Z uwagi na swoje umiejscowienie, narażony jest na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Wilgoć oraz woda mogą wpływać na osłabienie struktury płytek. Gdy pojawiają się szczeliny w fudze, woda dostaje się pod płytki i tam penetruje zaprawę klejącą. Efektem tego są ubytki w wierzchniej warstwie balkonu. Dlatego niezbędny staje się remont balkonu. W jaki sposób przebiegają tego typu prace?

Więcej »

Czym jest guma w płynie i jakie ma zastosowanie

Guma w płynie to nowoczesne rozwiązanie, jeśli chodzi o wykonanie hydroizolacji w łazience, czy kuchni. Dzięki swoim właściwościom tworzy elastyczną i wodoszczelną powłokę. Jednocześnie jest bardzo łatwa w aplikacji. Dlatego można jej używać nawet w trakcie samodzielnego remontu poszczególnych pomieszczeń. Dlaczego warto pamiętać o jej wykorzystaniu?

Więcej »

Folia w płynie – solidna izolacja

Łazienki oraz kuchnie to przestrzenie, w których podłoga w szczególności narażona jest na szkodliwe działanie wody. Jeśli ta przedostanie się pod płytki, może doprowadzić do pojawienia się grzybów i pleśni, które są szkodliwe dla zdrowia. Dodatkowo mogą osłabić strukturę ściany, czy podłogi i doprowadzić do uszkodzenia płytek. W jaki sposób można uniknąć tego typu sytuacji? Odpowiedzią jest folia w płynie. Materiał nowoczesny i bardzo skuteczny, jeśli chodzi o wykonanie warstwy hydroizolacyjnej.

Więcej »
kącik instruktażowy

Uszkodzony taras – co robić przy jego naprawie?

Tarasy, jako obiekty zewnętrzne, narażone są na uszkodzenia. W gruncie rzeczy, każdy, taki element architektoniczny, z czasem wymaga przeprowadzenia prac naprawczych. To, jak długo poszczególne tarasy utrzymują estetyczny wygląd, ale też nie przejawiają usterek, zależy od tego, czy znajduje się nad nimi zadaszenie, czy z jakiego materiału został on wykonany. Istotne jest również, w jaki sposób przeprowadzono poszczególne etapy prac, włącznie z wykonaniem hydroizolacji.

Więcej »

Dach zaczyna przeciekać? Oto, co możesz z tym zrobić

Papa bitumiczna jest jednym z najbardziej popularnych materiałów, jeśli chodzi o pokrycia dachowe. Wszystko dlatego, iż jest stosunkowo łatwa w montażu, a jednocześnie lekka. Jednak, wystawiona na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych, traci swoje właściwości. To natomiast skutkuje powstawaniem przecieków.

Więcej »
kącik instruktażowy

Najważniejsze etapy budowy własnego dachu nad głową

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie składające się z wielu etapów. To naturalne, że podczas organizacji prac czasem musi dochodzić do błędów. Jednym z kluczowych czynników jest nie tylko zatrudnienie wykwalifikowanego kierownika budowy, ale również posiadanie odpowiedniej wiedzy. W ramach tego artykułu przyjrzymy się bliżej temu tematowi.

Więcej »
kącik instruktażowy

Jaki materiał do hydroizolacji jest najskuteczniejszy?

Skuteczna izolacja to podstawa, która potrafi ochronić przed wieloma negatywnymi konsekwencjami. To zdanie jest prawdziwe w ramach termoizolacji, ale równie dobrze oddaje to, jak ważne jest zabezpieczenie się przed nadmiarem wilgoci. Jest to szczególnie istotne w miejscach wysoce narażonych na działanie wody jak łazienka czy taras. Jak jednak skutecznie tego dokonać?

Więcej »
kącik instruktażowy

Jak wyeliminować usterki na tarasie oraz jak go wcześniej zabezpieczyć?

Taras jest miejscem, które idealnie nadaje się do popołudniowej relaksacji przy książce, spotkania towarzyskiego przy kawie lub do zorganizowania grilla. Jest to element konstrukcji budynku, w którym czujemy się jak w domu, pomimo tego, że jesteśmy na świeżym powietrzu. Ważne jest jednak zachowanie odpowiedniej jakości tarasu. To z kolei nie jest łatwe, ponieważ konstrukcja jest poddawana działaniu wody, śniegu czy różnych temperatur. Jak poradzić sobie z tą sytuacją?

Więcej »

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

 

       

Biuro:+48 730 022 290 
Doradca techniczny : +48 730 022 002


biuro@waterblock.eu

02

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia:

WYKONASTWO