SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

Katar to kraj, który już za kilka dni będzie na ustach kibiców piłki nożnej z całego świata. Dla nas to od dzisiaj nowy kontrahent i rynek, który będziemy zdobywać nie tylko materiałami hydroizolacyjnymi, ale i rozwiązaniami antykorozyjnymi. Odbyliśmy dzisiaj pierwsze owocne spotkanie i określiliśmy perspektywy współpracy na najbliższe miesiące. Już w niedługim czasie będziemy gościć w Katarze na pierwszych projektach realizowanych z udziałem marki Water Block. Jest to dla nas duże wyróżnienie i zaszczyt, że osoby reprezentujące biznes katarski osobiście przylecieli do Polski spotkać się z nami i poznać nasze produkty. Dziękujemy serdecznie Qatar-Poland Business Council na czele z Pawłem Kaługą za zorganizowanie spotkania. Niedługo relacja z naszej wizyty w Katarze.

Kategorie

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia