SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

Po raz kolejny otrzymaliśmy zaproszenie do realizacji prac przy zabytkowym budynku Piękna 66 w Warszawie. Tym razem przedmiotem zlecenia było dostarczenie systemu hydroizolacyjnego wraz z realizacją prac przy fundamentach od strony ul. Pięknej. Zadanie niełatwe ze względu na głębokość wykopu sięgającą do 3 metrów oraz ilość instalacji biegnących wzdłuż budynku. Prace wykonane przez firmę Bergmann Group Sp. z o. o. polegały na wykonaniu wykopu , oczyszczeniu ścian wraz z gruntowaniem , wyrównaniu ściany zaprawą oraz nałożenia trzech warstw izolacji WB Duo Flex z uszczelnieniem przejść instalacyjnych taśmą WB TAPE PRO. Macie podobne problemy z nieszczelnością izolacji fundamentów ? Piszcie do nas na biuro@waterblock.eu, wyślijcie nam projekt, a my pomożemy wam w doborze najlepszego rozwiązania.

Kategorie

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

 

       

Biuro:+48 730 022 290 
Doradca techniczny : +48 730 022 002

biuro@waterblock.eu

02

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia: