SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

Materiały Hydroizolacyjne

Hydroizolacja łazienki to proces konieczny do wykonania przed ułożeniem glazury. Wynika to z faktu, iż odpowiednia izolacja gwarantuje ochronę przed negatywnym oddziaływaniem wody na powłoki ścian oraz posadzki. Dobrze przeprowadzona hydroizolacja gwarantuje skuteczną ochronę przed pojawieniem się grzyba czy pleśni. Czynność ta jest też istotna w przypadku długotrwałego zalania, ponieważ minimalizuje skutki awarii instalacji hydraulicznych.

Hydroizolacja łazienki – dlaczego jest tak ważna?

Hydroizolacja fundamentów, łazienki a także innych miejsc wrażliwych na oddziaływanie wilgoci oraz wody jest jednym z najważniejszych elementów całego procesu budowania. Obecna w pomieszczeniu woda, zarówno w formie ciekłej, jak i wytwarzająca się para wodna ma negatywny wpływ na powierzchnię. Odpowiednie zabezpieczenie ścian, podłogi a w niektórych przypadkach nawet  sufitu zatrzyma proces niszczenia. Ma to szczególne znaczenie nie tylko dla zdrowia, ale również bezpieczeństwa domowników. Pernamętne oddziałowywanie wilgoci może bowiem osłabić fundamenty, narażając budynek na spękania a w najgorszym przypadku na nieodwracalne uszkodzenia konstrukcyjne.  Hydroizolacja jest więc procesem, bez którego trudno mówić o profesjonalnym wykończeniu domu lub mieszkania.

Jak wykonuje się hydroizolacje pod płytki?

Aby przeprowadzić proces w sposób odpowiedni koniecznym jest zastosowanie dobrych jakościowo preparatów. Produkt do hydroizolacji powinien być dostosowany pod dany rodzaj powierzchni. Koniecznym będzie zastosowanie innego preparatu do płytek tarasowych, a innego typu w łazience czy piwnicy. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty przeznaczone do hydroizolacji łazienki, piwnicy, dachu płaskiego a także fundamentu i tarasów. Zabezpieczenia będą wymagały wszystkie przestrzenie narażone na stały kontakt z wilgocią. Przygotowaliśmy środki chemiczne, które zapewnią najwyższy stopień ochrony, bez względu na natężenie wilgoci.

Materiały do hydroizolacji – wybierz sprawdzone

Z uwagi na spory zasięg problemu wilgotnych stref, posiadamy w ofercie szeroki wybór chemii budowlanej do hydroizolacji. Stworzona przez nas marka Water Block stanowi lidera w branży środków przeciwwilgociowych. Udało nam się uzyskać tak prestiżowy status dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz sukcesywnemu ulepszaniu formuł naszych produktów. W ofercie naszego sklepu znajdują się nie tylko hydroizolatory dwuskładnikowe, ale również folie, gumy ,taśmy oraz innego typu materiały niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia czynności izolujących.

Hydroizolacja na najwyższym poziomie

Water Block tworzy produkty z myślą o trwałych efektach budowlanych. Dzięki współpracy ze szwajcarskimi technologami, stworzyliśmy formuły gwarantujące dobre zabezpieczenie elementów konstrukcyjnych, zewnętrznych i wewnętrznych. Naszym klientom oferujemy sprawdzone rozwiązania w atrakcyjnej cenie. Z nami hydrizolacja będzie perfekcyjna, bez względu na miejsce jej przeprowadzania.

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

 

       

Biuro:+48 730 022 290 
Doradca techniczny : +48 730 022 002

biuro@waterblock.eu

02

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia: