SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

Płyty na stopach regulowanych to nowoczesne rozwiązanie, które daje możliwość swobodnego dostępu do warstwy izolacji. Tym samym tworzy między warstwą wykończeniową, a izolacją przestrzeń wentylowaną oraz osłania ją przed szkodliwym działaniem promieni UV. Projekt, który widzicie na zdjęciach to wynik współpracy Water Block z podkarpacką firmą HAT-BUD budującą domy z drewna na terenie całego kraju. Jak coś wam pocieknie to wiecie gdzie pisać, ale jeśli szukacie domu z drewna to tylko www.hat-bud.pl

Kategorie

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia