SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA HYDROIZOLACYJNE

Jednym z ważniejszych wyróżnień dla marki Water Block było zlecenie powierzone nam przez spółkę ALDESA SA, przy wykonaniu hydroizolacji zbiorników wodnych w tym zbiornika Ppoż na nowo budowanym obiekcje Uniwersytetu Warszawskiego CENT II . Do rywalizacji o to zlecenie przystąpiła cała czołówka europejskich producentów materiałów hydroizolacyjnych i to właśnie spośród nich zostaliśmy wyłonieni jako produkt nr 1. WaterBlock dostarczył materiały i wykonał całość prac hydroizolacyjnych w 2015 roku. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż w zbiornikach Ppoż mieści się około 50 tys m3 wody i co za tym idzie na hydroizolację działa ogromne ciśnienie. Właśnie w takich warunkach materiały WaterBlock sprawdziły się idealnie dają więcd pewność, że przy zwykłych układach balkonowych, jak i tarasowych, gdzie nie występuje parcie ciśnienia wody, materiały WaterBlock będą zabezpieczać przed wilgocią przez długie lata.

Kategorie

Jak możemy Państwu pomóc?

Służymy Państwu pomocą. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów i rozwiązań systemowych prosimy o kontakt telefoniczny.

 

       

Biuro:+48 730 022 290 
Doradca techniczny : +48 730 022 002

biuro@waterblock.eu

02

Bądź z nami na bieżąco!

Subskrybuj nasze kanały i śledź nasze działania oraz dodawaj opinie :)

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE

Water Block to produkty klasy premium przeznaczone dla klientów ceniących rozwiązania na lata. Długoletnia współpraca technologów z Polski i Szwajcarii pozwoliła na stworzenie kompletnych rozwiązań systemowych dla takich elementów konstrukcyjnych budynku jak balkony, tarasy, dachy oraz fundamenty. Water Block z powodzeniem stosowany jest wszędzie tam, gdzie ważne są takie parametry, jak duża elastyczność, odporność na niskie temperatury, czy wytrzymałość na parcie wody.

Godziny otwarcia: